چرا الان زمان مناسبی برای تغییر ماهیت بسته بندی است ؟

بسته بندی پایدار جزء روش هایی است که تجارت شما را در مواردی که بیشترین اهمیت را دارد باثبات می کند ، هیچ استراتژی تجاری سازگار با محیط زیست ،بدون استفاده از بسته بندی با ظروف نگهدارنده از جنس خمیرکاغذ فشرده کامل نیست. این نوع بسته بندی برای هر نوع حمل و نقل کالا های تجاری یا بسته بندی محصولات و ضروری است.

امروز شرکت ها شروع به سرمایه گذاری در وقت و انرژی بیشتری جهت پایداری کردند. به خصوص با توجه به وضعیت فعلی جهان و افزایش نگرانی ها در مورد محیط زیست ، سبز شدن یک حرکت هوشمندانه برای هرکسب و کاری است.

متأسفانه ، بسیاری از مشاغل در حال حاضر از این نوع بسته بندی استفاده نمی کنند. در عوض ، آنها از مقوا راه راه ، فوم ، پلاستیک و … استفاده می کنند. ، این مشاغل از اشتباهی که برای بدتر کردن شرایط موجود مرتکب می شوند ، اطلاعی ندارند!

بنابراین ، چرا باید به سمت بسته بندی با ظروف کاغذ بازیافتی فشرده برویم؟

بسته بندی پایدار با کاغذ بازیافتی فشرده بیش از 100 سال وجود داشته است ، بنابراین مفهوم جدیدی نیست. با این اوصاف ، در طول سالها بهبود یافته است و در حال حاضر پایدارترین ماده بسته بندی موجود است. هیچ چیز کاملاً شبیه آن نیست!

این محصول از 100٪ کالاهای بازیافتی پس از مصرف ساخته شده است ، در مدت کوتاهی کاملا در طبیعت تجزیه میشود بنابراین به محیط زیست صدمه ای نمی زند و نیز توان برای استفاده مداوم بازیافت شود. امروزه اکثر کاغذهای مورد استفاده در این صنعت روزنامه ها و جعبه های دور انداخته شده و … می باشد.

از آنجا که بسته بندی ظروف کاغذ بازیافتی فشرده  به اندازه ی سایر مواد بسته بندی، هزینه ندارد ، هنگام بسته بندی یا حمل کالا  مقدار قابل توجهی پس انداز می کنید. این در افزایش درآمد شما زمانی که این روش بسته بندی را انتخاب می کنید قابل مشاهده است!

نه تنها این ، بلکه بسته بندی با این ظروف نگهدارنده  با دوام و مقاوم است.  با دوام از آن جهت که مانع از شوک قابل توجه می شود و از محصول در برابر ارتعاش و لرزش های بوجود آمده محافظت می کند. در حالی که شما هرگز به طور واقعی نمیدانید در طی مسیری که کالای شما در هنگام رسیدن به مشتری  طی میکند چه اتفاقی می افتد، بسته بندی با این ظروف کاغذ فشرده محصول شما را ایمن و مطمئن نگه می دارد.

محصولات خمیرکاغذ بازیافتی

دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود هر تولید کننده ای هنگام بسته بندی و ارسال محصولات برای مشتری ، خمیر کاغذ بازیافتی فشرده شده را به عنوان ماده اولیه ی انتخابی خود  درنظر بگیرد. این همان چیزی است که به رشد شرکت شما کمک می کند.

جدا از همه اینها ، بسیار متنوع است و می تواند به روش های مختلفی بکارگرفته شود – از جمله:

    کفه شیرینک لبنیات – لبنیات ارزشمند است ، به همین دلیل هنگام بسته بندی یا حمل و نقل باید از آن محافظت شود.

    تاشو – این نوع بسته بندی شامل دو نیمه است که مانند کتاب باز می شوند. یک مثال خوب یک کارتن تخم مرغ است.

    گوشه ها – این طراحی بسته بندی خمیر کاغذی به محافظت از لبه های ظریف محصول و جلوگیری از آسیب رسیدن کمک می کند.

   سرو لیوان های نوشیدنی  –  هنگام سفارش نوشیدنی برای تهیه نوشیدنی در مسیر ، نیاز به نگهدارنده ای دارید که لیوان را در طی حرکت در خود نگه دارد.

    سینی های قطعات یدکی – هنگام ارسال عمده لوازم یدکی پرمصرف این بسته بندی بسیار کمک کننده است و محافظت از آن بسیار مهم است.

    محصولات سفارشی – یکی از مواردی که باعث پیشرفت ما می شود توانایی ما در تأمین نیازهای مشتری است ، مهم نیست کالای مورد نظر چه باشد این روش از بسته بندی محدودیتی برای بسته بندی و حفاظت ندارد!

فرصت های پیش رو با این مواد بی نهایت هستند و همچنان به عنوان ماده ی درجه یک ما در این کره خاکی باقی خواهند ماند. مهم نیست که این جنس بسته بندی متناسب با کالای شما در بازار موجود است یا خیر ، مجموعه ی گرین پالپ  آماده است تا خواسته های شما را برآورده کند. در هنگام  تغییر بسته بندی  با این مواد اولیه ارزشمند و پایدار ، تعلل نکنید. در عوض ، امروز با ما تماس بگیرید و درباره نحوه شروع کار بیشتر آشنا شوید و در این مسیر پیشگام شوید! به ما اعتماد کنید ، از هزینه بسته بندی با خمیرکاغذ بازیافتی شگفت زده خواهید شد و تعجب خواهید کرد که چرا زودتر این تغییر را ایجاد نکرده اید!