معرفی شرکت پیشتاز Machinex تولیدکننده ی ماشین آلات تخصصی بازیافت

 امروزه امکان بازیافت مواد ، جزء جدایی ناپذیر بسیاری کارخانه ها محسوب می شود که کارایی نیروگاه ، نرخ بازیابی و در نهایت بازگشت سرمایه را تعیین می کنند. معرفی این شرکت کانادایی صرفا بخاطر اهمیت موضوع بازیافت انتخاب شده و اینکه بدونیم گام هایی که در این صنعت بر می داریم خیلی کوچک است در حالی که باید وقت و زمان بیشتری صرف این موضوع کنیم  تا همگام با صنعت بازیافت دنیا حرکت کنیم و با ایده های خلاقانه مسیر هموارتری بسازیم.

Machinex در سال 1970 در پلسیسویل تاسیس شد و در ابتدا خدمات ماشینکاری ، ساخت قطعات و تجهیزات را برای مشتریان صنعتی و کشاورزی ارائه می داد. در سال 1980 ، این شرکت شروع به ارائه خدمات مهندسی ، مطالعات پروژه ، ساخت و نصب تجهیزات ، هنوز در بخشهای صنعتی و کشاورزی کرد.

در سال 1985 است که Machinex با ارائه مرکز طبقه بندی در ویکتوریاویل وارد صنعت بازیافت شد. یک نقطه عطف مهم برای Machinex در سال 1989 اتفاق افتاد که این شرکت تصمیم گرفت فعالیتهای خود را کاملاً به صنعت بازیافت اختصاص دهد. Machinex اولین مرکز بازیافت مواد برای شرکت Laidlaw در انتاریو کانادا را ساخت.

Machinex در کانادا رشد چشمگیری داشت و برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در انتاریو ، این شرکت در سال 1995 دفتر فروش و خدمات خود را در تورنتو افتتاح کرد.

در اوایل دهه 1990 ، Machinex اولین قراردادهای خود را در ایالات متحده به دست آورد که منجر به تاسیس شعبه Machinex Technologies Inc با افتتاح دفتر در شیکاگو شد.

شعبه اروپایی Machinex ، که در حال حاضر MRS Europe Ltd نامیده می شود ، در سال 2009 پس از اولین قرارداد بزرگ در انگلیس ایجاد شد. Machinex در سال 2012 برای خدمات بهتر به مشتریان اروپایی خود ، دفتر خدمات خود را در نزدیکی منچستر افتتاح کرد.

machinex تولیدکننده تجهیزات بازیافت

طی سالها ، Machinex تجهیزاتی را ایجاد کرده است که به مشتریان خود امکان می دهد عملکرد خود را با اتوماسیون بهتر، تکنیک های مرتب سازی را بهبود بخشند. این شرکت همیشه با تغییرات بازار سازگار بوده و تجهیزات پیشرفته ای متناسب با زمان مانند صفحه دیسک ، ترومل ، دستگاه بلبرینگ ، تجهیزات تمیز کردن شیشه ، جداکننده های بالستیک ، مرتب سازی نوری و رباتیک و همچنین تجهیزات تخصصی از جمله به عنوان سوراخ کننده های پلاستیکی ، جداکننده های جریان گردابی ، و غیره ارائه میکند. امروز این شرکت همچنان به دنبال حرفه اصلی خود ، ارائه امکانات بازیافت مواد با کارایی بالا می باشد.

این شرکت برای تأمین چشم انداز خود برای آینده و توسعه آخرین فن آوری های خود ، در حال تکمیل ساخت یک Hub Technology جدید است که از بخش تحقیق و توسعه خود همراه با خط تولید تجهیزات پیشرفته مانند مرتب سازی نوری و مرتب سازی ربات ها درحال پیگیری است.

ماموریت Machinex   :     طراحی راه حل هایی برای یک فردای پایدار

Machinex در دهه 80 اولین شرکتی در کانادا بود که ماشین آلاتی برای امکانات بازیافت مواد طراحی کرد. این شرکت بلافاصله خود را به عنوان پیشرو در طراحی سیستم های مرتب سازی بازیافت سودآور و با کیفیت معرفی کرد. امروزه ، Machinex هنوز یک رهبر جهانی در این صنعت است ، که فناوری مرتب سازی برش ، مدیریت پسماند و بازیافت را توسعه می دهد. طی سالهای گذشته ، متخصصان آنها بیش از 400 مرکز کلیدی را در کانادا ، ایالات متحده ، اروپا و اقیانوسیه طراحی و نصب کرده اند. بررسی دقیق تر سایت این شرکت خالی از لطف نیست.